Titles you rated
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0