Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
National ReceiptRated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
I Live AloneRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 1.0