Movies
Ratings
570
The Man from EarthRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0