Titles you rated
First LoveRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Heartbreak High Season 2Rated ★ 3.5
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0