Titles you rated
EnzoRated ★ 3.5- TIGERRated ★ 3.5
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 3.5
Measure in LoveRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Last One for the RoadRated ★ 3.5
Strange RiverRated ★ 4.0
AmoebaRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
Life of Hollywood KidRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
The Floor PlanRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0- Ghost TrainRated ★ 2.0
QueerRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.5