Series
Ratings
163
MIU404Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Billion x SchoolRated ★ 4.0
- Re: Revenge - Yokubo no Hate niRated ★ 3.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
- すいかRated ★ 4.5
ONE DAY ~Much Ado About Holy Night~Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
A Breeze of LoveRated ★ 3.5- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.5
ConnectRated ★ 1.5