Movies
Ratings
434
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
You Are My PetRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
TrainwreckRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 1.0