Titles you rated
SickoRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
PredatorRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0