Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0