Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.0
QueerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Mon OncleRated ★ 3.5
ColumbusRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Showing UpRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5