Series
Ratings
29
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5