Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0