Movies
Ratings
1039
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Night Always ComesRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Midnight SunRated ★ 2.0
CarameloRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
The PactRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 2.5