Titles you rated
AdolescenceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0