Titles you rated
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5