Movies
Ratings
41
The ChaserRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The CallRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0