Titles you rated
Escape RoomRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Tales of the NightRated ★ 2.5
The FallRated ★ 2.5
MotherRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 2.5
Riders of JusticeRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 3.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5