Titles you rated
- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0- WhitechapelRated ★ 3.5
- WhitechapelRated ★ 3.5
- WhitechapelRated ★ 3.5
- 메시바나 형사 타치바나Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.0