Movies
Ratings
526
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Shanghai NoonRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5
LucyRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5