Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 1.5
The TerminatorRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
LucyRated ★ 1.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Rabbit Without EarsRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5