Movies
Ratings
48
The RoadRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 5.0
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
HannaRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5