Titles you rated
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
The ActRated ★ 0.5
KiddingRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5