Movies
Ratings
19
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0