Movies
Ratings
184
Ode to My FatherRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0