Movies
Ratings
326
Palm SpringsRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5- The Road to El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
The OthersRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0