Movies
Ratings
256
Taken 3Rated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Dragon BladeRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5