Titles you rated
ExhumaRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 0.5
The RevenantRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5