Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 2.5- 404 Still RemainRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Strange RiverRated ★ 3.0- Noise CancellationRated ★ 3.0
- It Sounds Louder on Rainy DaysRated ★ 3.5
- Into the NightRated ★ 2.5
- Into the LightRated ★ 3.0
Numakage Public PoolRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0