Movies
Ratings
377
Seven DaysRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0