Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
ElfRated ★ 5.0
RangoRated ★ 2.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0