Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
RushRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0