Titles you rated
DerangedRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0