Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5
Love for Love's SakeRated ★ 3.0
Lighter and PrincessRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 1.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 1.5
Hidden LoveRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 2.0- Our beautiful SummerRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5