Movies
Ratings
1077
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.0
BossRated ★ 1.5
As Good As It GetsRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 1.5