Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Murder MindfullyRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0