Movies
Ratings
288
28 Years LaterRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0- SAVERated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
#IwilltellyouthetruthRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The GeneralRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.0