Series
Ratings
134
Queen MantisRated ★ 2.0
Murder MindfullyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 1.0
Blood FreeRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 2.5
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0