Series
Ratings
42
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 1.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5