Titles you rated
Hot SpotRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 5.0
The Empress Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The World's Most Amazing Vacation RentalsRated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Reflection of YouRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0