Movies
Ratings
66
The Social NetworkRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 2.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Café SocietyRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
CubeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5