Movies
Ratings
80
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
From HellRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
SnatchRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.5
Folklore: The Long Pond Studio SessionsRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0