Titles you rated
The HousemaidRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
ManifestoRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5