Movies
Ratings
1329
FrankensteinRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 2.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Re-startRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5