Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
LoganRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0