Movies
Ratings
227
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 1.0- NoiseRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 0.5
Gladiator IIRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 0.5
Pulp FictionRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 0.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 5.0