Series
Ratings
147
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Knight's & MagicRated ★ 0.5- Please Save My EarthRated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 5.0
Girls' Last TourRated ★ 5.0
Elfen LiedRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 0.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0