Movies
Ratings
101
The TowerRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0