Movies
Ratings
1398
A House of DynamiteRated ★ 3.5
MargaretRated ★ 4.0
No BearsRated ★ 4.0
The Turin HorseRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0