Series
Ratings
49
Worlds WithinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0