Movies
Ratings
530
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 0.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0